Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent’e bir ödül daha

İSTANBUL (İGFA) – Tecrübesi ve hayata geçirdiği yatırımlarla Türkiye’nin esaslı kurumları ortasında yer alan İlbak Holding’in turizm alanındaki birinci projesi Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Tekstilkent dalının en itibarlı mükafatı olan ‘’Hotel Of The Year 2023’’ mükafatına layık görüldü.

Üstün hizmet kalitesiyle eşsiz bir konaklama imkânı sunan, konuklarını kusursuz bir halde ağırlayan Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Tekstilkent, yüksek konfora sahip ve ferah dizaynlı 322 odası ile hizmet veriyor. İstanbul Havalimanı ve toplu ulaşıma yakınlığı ile avantajlı bir lokasyonda hizmet veren otel, iş seyahati yapan profesyoneller için de avantajlı bir seçim oluyor.

Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent’in Genel Müdürü Sn. Deniz Erçekin, katıldığı merasimde ‘’HOTEL OF THE YEAR 2023’’ mükafatını alırken ‘Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da bu itibarlı mükafatları almak için turizm kesiminde her vakit en güzelini üretmek için çalışacağız.’ tabirinde bulundu.

Hotel Of The Year ödül merasimine katılan Ramada Plaza By Wyndam İstanbul Tekstilkent Genel Müdürü Deniz Erçekin, törende hizmet kalitesi yaklaşımlarını ve müşteri memnuniyetine verdikleri kıymeti vurgulayarak takımına teşekkürlerini belirtip mükafatlarını tekrar tüm grup ismine teslim aldığını belirtti.

Aynı vakitte ISO 50001, Sürdürülebilir Turizm, Sıfır Atık, Yeşil Yıldız, Wyndham Green sertifikalarına da sahip olan otel, 2021 ve 2022 yıllarında da arka arda “Best Of Ramada” mükafatlarını de almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir