Galatasaray’ın Fenerbahçe planı ortaya çıktı!

Galatasaray’da teknik yönetici Okan Buruk özelikle Dünya Kupası’ndan sonra vitesi artırmayı planlıyor.

ESAS ÇIKIŞ OCAKTAN SONRA

Bunun en büyük nedeni ise deneyimli isimlerin daha geç form tutması ve dev tertip nedeniyle dikkatli hareket edilmesi. Sarı-kırmızılı grubun işvereni bu nedenle muhakkak bir ritimde ligin birinci dönemini götürmeyi lakin temel çıkışı da ocaktan sonra gerçekleştirmeyi hedefliyor.

KONTROLLÜ İLERLENECEK

Bu sene 20 Kasım ile 18 Aralık ortasında Dünya Kupası’nın oynanacak olması, yeniden kupa öncesi ve sonrasında 1 hafta bulunması nedeniyle erken form tutmak yerine denetimli ilerlemenin avantajları üzerinde durulduğu öğrenildi.

İlk 7 haftada yeni bir kadro olmasına karşın uygun puan toplayan Cim-Bom, ulusal ortadan sonra başkan Adana Demirspor ile deplasmanda karşılaşacak. Sarı-kırmızılılar bir sonraki haftayı ise ‘bay’ geçecek ve dinlenecek. Galatasaray daha sonra sırasıyla Kayseri (D), Alanya, Karagümrük (D), Beşiktaş, Başakşehir (D) maçlarını oynayacak.

FENERBAHÇE DERBİSİNDE PERFORMANS DORUKTA OLACAK

Dünya Kupası nedeniyle yaklaşık 1 aylık ortanın akabinde sarı-kırmızılılar konutundaki İstanbulspor müsabakasıyla tekrar harekete geçecek. Milliyet’in haberine nazaran Galatasaray, ocak ayının ikinci haftasında Kadıköy’de oynayacağı Fenerbahçe maçında performans olarak dorukta olacak.

İLGİ ARTIYOR

Başkan Dursun Özbek ile birlikte yakalanan olumlu hava her alanda kendisini gösteriyor. Sarı-kırmızılılarda sponsorluklara da yeni devirde ilgi artmaya başladı. Çağdaş Faktoring de bugün Bayan Basketbol Ekibi’ne isim hakkı sponsoru olacak. Öte yandan stat sponsorluğu için de görüşmelerin son kademeye geldiği bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir