Beşiktaş’ta bir numaralı aday Şenol Güneş!

Valerien Ismael ile yollarını ayıracak Beşiktaş’ta, yeni teknik yönetici bugün netlik kazanacak.

Başkan Çebi, yönetim kurulu ile yapacağı toplantıda görüştüğü isimler ile ilgili bilgileri aktaracak. Siyah Beyazlılar’da yeni teknik yönetici olmaya en yakın isim ise Şenol Güneş.

70 yaşındaki teknik adam, Beşiktaş’ın teklifine olumlu yaklaşıyor. Yönetim kurulu toplantısından Güneş ismi çıkması halinde deneyimli çalıştırıcı ile 1 yılı opsiyonlu 2,5 yıllık kontrat imzalanacak.

2015-2019 yılları ortasında Beşiktaş’ta 4 dönem misyon yapan Şenol Güneş, 2 şampiyonluk yaşadı. Siyah beyazlı ekip Güneş idaresinde çıktığı 199 maçta 117 galibiyet, 36 yenilgi yaşarken, 46 defa berabere kaldı.

Şenol Güneş: “Bir şey olursa öğrenirsiniz”

Mevzuyla ilgili bir açıklama yapan Şenol Güneş; “Beşiktaş’tan bana gelen bir şey yok lakin konuşuluyor. Bir şey olursa öğrenirsiniz.” ifadelerinde bulundu.

Sergen Yalçın: “Ben Beşiktaş’ın evladıyım”

Teklif alıp almadığı sorulan Sergen Yalçın ise “Ben Beşiktaşlıyım. Beşiktaş’ın başında bir teknik yönetici varken bu bahislerle ilgili konuşmam yanlış olur. Ben Beşiktaş’ın evladıyım. Benim her vakit isteyeceğim şey Beşiktaş’ın başarılı olmasıdır” dedi. 

İlhan Palut, Mircea Lucescu, Steven Gerard ve İstek Çalımbay da listede

Beşiktaş’ta teknik yönetici adayları ortasında, Sergen Yalçın ve Şenol Güneş’in isimleri öne çıkarken; İlhan Palut, Mircea Lucescu, Steven Gerard ve İstek Çalımbay’ın da adaylar ortasında olduğu öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir