Başkan Büyükgöz meclis üyelerine teşekkür etti

KOCAELİ (İGFA) – Gebze Belediyesi Mart olağan meclis toplantısı kent meydanında bulunan meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün yönettiği ve 5 yıllık hizmet periyodunun son meclis toplantısı olan Mart ayı olağan meclis toplantısı, yoklama ve bir evvelki aya ilişkin meclis karar özetlerinin oylanarak kabul edilmesi ile başladı. Meclis gündeminin raporlar kısmında yer alan; Yapı Kayıt Evrakı alan 9 adet parselin satışına ait Plan ve Bütçe Kurulu Raporu, 4706 Sayılı Kanunun 5. Hususuna nazaran satışı yapılmak üzere bölümü uygun görülen Sultanorhan Mahallesi mülkiyeti Maliye Hazinesine ilişkin, 5127 ada 2 numaralı 318,00 m² yüzölçümlü parselde 92/159 payda 184,00 m² payın 5393 sayılı yasanın 18/e hususu mucibince satışına ait Plan ve Bütçe Komisyonu Raporları oy birliği ile kabul edildi.

OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Ademyavuz, Arapçeşme, Barış, Cumhuriyet, Hacıhalil, Hürriyet, İnönü, İstasyon, Köşklüçeşme, Mimarsinan, Mustafapaşa, Osmanyılmaz, Sultanorhan, Tavşanlı Ve Ulus Mahalleleri, Türlü Ada ve Parsellerde Trafo Alanı Olarak Değiştirilmesine Ait 1/1000 Ölçekli Uip Değişikliğine ait İmar Komisyonu Raporu,Tepemanayır Mahallesi yerleşim alanlarına ait hazırlanan 1/1000 ölçekli ilave ve revizyon uygulama imar planı değişikliğine ait İmar Kurulu Raporunun da oy birliği ile kabul edildiği Aralık ayı olağan meclis toplantısı gündemindeki teklifler kısmında yer alan hususlar ise görüşülmek üzere ilgili komitelere havale edildi.

BÜYÜKGÖZ TÜM PARTİLERE TEŞEKKÜR

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz meclis bitiminde tüm üyelere hitaben teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Lider Büyükgöz konuşmasında “Bugün prestiji ile meclis çalışma devri kapanmış oldu. Birinci günden bu yana meclis çalışmalarına katkılarınızdan ötürü Gebze halkı ismine sizlere teşekkür ediyoruz. Ayrıyeten muhalefet partisiyle iktidar partisiyle son derece uyumlu bir süreç yaşadık. Bu sürece katkılarından ötürü tüm partilerimize teşekkür ediyorum. Bu periyot hakikaten bir beğenilen seda devri oldu” tabirlerini kullandı. Lider Büyükgöz meclis sonrasında üyeler ile bir ortaya gelerek meclisi Güzide Barış Toplumsal Tesislerinde teşekkür yemeğinde ağırladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir