AVRUPA LİGİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN, HANGİ TAKIMLAR VAR? 2022-2023 UEFA Avrupa Ligi son 16 kura çekimi saat kaçta, hangi kanalda?

Avrupa Ligi son 16 tipi kura çekimi ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda? B kümesinde önder durumda olan Fenerbahçe, 6. hafta son küme maçına çıktı. Öte yandan bordo mavililer ise kümesinde 3. sırada bulunuyor. Kura çekimi, Şampiyonlar Ligi’nde kümelerinin 3. olan 8 kadronun iştirakiyle olacak. Avrupa Ligi kura çekiminde hangi takımlar var?

AVRUPA LİGİ KURA ÇEKİMİ NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

2022-2023 döneminde UEFA Avrupa Ligi playy-off kura çekimi Şampiyonlar Ligi’nden gelen 8 kadronun da iştirakiyle 7 Kasım 2022 Pazartesi günü gerçekleşiyor. Saat 14:00’te olacak kura çekimi İsviçre’de düzelenecek. Exxen’den canlı olarak aktarılacak.

AVRUPA LİGİ KURA ÇEKİMİNDE HANGİ GRUPLAR VAR?

Şampiyonlar Ligi’nde kümelerinin 3. olan ve Avrupa Ligi son 16 çeşidi play-off kura çekimine dahil olan ekipler ve Avrupa Ligi başkanları:
Fenerbahçe
??????Arsenal
??????Man Utd
Betis
Sociedad
Barça
Sevilla
Roma
Juventus
Freiburg
U. Berlin
Leverkusen
Rennes
Nantes
Monaco
Sporting
PSV
Ajax
Feyenoord
Ferencvaros
Union
Midtjylland
Salzburg
Shakhtar

AVRUPA LİGİ PLAY-OFF MAÇLARI NE VAKİT?

2 maç üzerinden gerçekleşecek uğraşların birincisi 16 Şubat 2023, rövanş maçları ise 23 Şubat 2023 tarihinde oynanacak. Müsabakaların başlama saatleri 20:45 ve 23:00 olarak düzenlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir